Plastova příruba DN80x2 1/2" PN10
Plastová redukce příruba DN80 na vnitřní závit 2 1/2" , tlaková odolnost PN10
Kód zboží:
6475
234,00 Kč
193,39 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Kategorie:
Použití
Závitový přechod pro napojení na přírubu filtrační stanice RSL X2, plastové provedení, tlaková odolnost PN 10, doporučený provozní tlak 3 - 6 bar, max. provozní tlak 8 bar. Příruba je ukončena vnitřním závitem dimenze 2 1/2".Specifikace
Parametry pro Plastova příruba DN80x2 1/2 PN10
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 2 1/2 " |
| Tlaková řada | PN 10 |
| Jmenovitý vnitřní průměr (DN) | 80 |
| Materiál | polypropylen |
| Dimenze připojení na potrubí | 90 mm |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Vnější použití | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 560 g |
