Paige Electric ICW 7x0,8 mm², balení 152 m
Sedmižilový ovládací kabel ICW 708 pro závlahové systémy, pro až 6 elektromagnetických ventilů, balení 152 m, cena uvedena za 1 m.
Kód zboží:
13347
51,00 Kč
42,15 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Paige Electric
Kategorie:
Použití
Kvalitní zemní kabely pro ovládání závlahových systémů až na vzdálenost 152 m. Barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 0,8 mm2. Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy.Specifikace
Pro přímou instalaci do země.
Izolace: Vnější plášť PVC, izolace žíly - PE.
Barevné značení 7x0,8: rudá, zelená, modrá, žlutá, černá, hnědá, bílá, vnější průměr kabelu 7,0 mm.
Parametry pro Paige Electric ICW 7x0,8 mm², balení 152 m
| Průřez vodiče | 0,8 mm² |
| Počet žil kabelu | 7 |
| Odpor jádra | 23 Ω/km |
| Jmenovité napětí (U) | 30 V |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 10 A |
| Vnější průměr | 8,0 mm |
| Balení ve smotku | 152 m |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Hmotnost balení | 12,8 kg |
