Plastova příruba DN100x3" PN10
Plastová redukce příruba DN100 na vnitřní závit 3", tlaková odolnost PN10
Kód zboží:
6476
294,00 Kč
242,98 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Kategorie:
Použití
Závitový přechod pro napojení na přírubu filtrační stanice RSL X3, plastové provedení, tlaková odolnost PN 10, doporučený provozní tlak 3 - 6 bar, max. provozní tlak 8 bar. Příruba je ukončena vnitřním závitem dimenze 3".Specifikace
Parametry pro Plastova příruba DN100x3 PN10
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 3 " |
| Tlaková řada | PN 10 |
| Jmenovitý vnitřní průměr (DN) | 100 |
| Materiál | polypropylen |
| Dimenze připojení na potrubí | 110 mm |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Vnější použití | Ano |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro závlahovou vodu | Ano |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 650 g |
