Nivelační brána 90x40 cm, násada 150 cm
Nivelační brána, rozměry 90x40 cm, násad modrá lakovaná, délka 150 cm, materiál hliník, spojení nerez.
Kód zboží:
3910
2 634,00 Kč
2 176,86 Kč bez DPH
Dostupnost:
Není skladem
Výrobce:
IRIMON
Kategorie:
Použití
Zapravení písku nebo substrátu po topdressingu, vyrovnání terénu, stírání rosy.Specifikace
Nivelační brána, vyrobeno v ČR, materiál hliník, násada modrá 150 cm, vyrobeno z hliníku, spojovací materiál nerez, doplňky 3D tisk
Parametry pro Nivelační brána 90x40 cm, násada 150 cm
| Typ Dopravy | XL |
| Rozměry - šířka | 400 mm |
| Rozměry - délka | 900 mm |
| Rozměry - výška | 30 mm |
| Materiál | hliník/nerez |
| Násada | Ano |
| Barva násady | modrá |
| Délka násady | 1500 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
