Honeywell F76S-1LFAA filtr 6/4" vložka 155mesh
Filtr 6/4" (DN40), filtrační vložka 155 mesh, PN 16, man.proplach, Q(max)= 3,8 l/s, bezolovnaté provedení
Kód zboží:
6972
27 945,00 Kč
23 095,04 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Honeywell
Kategorie:
Použití
Vhodný pro zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro větší závlahový systém a zvláště pro požadovanou instalaci v interiéru. Obvyklé použití filtrů řady "S" je u větších závlahových systémů (parky, veřejné objekty, zelené střechy..) s mechanicky znečištěným zdrojem vody (dešťová jímka, studna ... ) a vyšším vstupním tlakem. Filtr není vhodný pro silně znečištěné zdroje vody, kde je třeba použít větší filtry (s větší filtrační plochou). Filtr F76 není vhodný pro biologické znečištění. Tento filtr umožňuje doplnit systém o automatickou časovou jednotku RR11S-A a diferenční tlakový spínač DDS76 pro poloautomatický proplach. Velká výhoda filtru je možnost vizuální kontroly míry znečištění - průhledná jímka filtru. Doporučený provozní tlak 2,5 - 7,5 bar, max. provozní tlak 10 bar. Filtr je vybaven filtrační INOX vložkou 155 mesh. Max. průtok filtrem je 13,7 m3/h. Připojovací závit vnější 6/4". Součástí filtru jsou šroubení po obou stranách.Specifikace
Parametry pro Honeywell F76S-1LFAA filtr 6/4 vložka 155mesh
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 6/4 " |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 10 bar |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-7,5 bar |
| Qmax | 3,8 l/s |
| Jemnost filtrační vložky | 155 mesh |
| Materiál tělesa filtru | mosaz |
| Materiál jímky filtru | sklo-plast |
| Materiál vložky - kostra | plast |
| Materiál vložky - síto | INOX |
| Dimenze odkalovacího ventilu (vnitřní) | 0,5 " |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Možnost poloautomatického proplachu | Ano |
| Možnost připojení prog.jednotky RR11 | Ano |
| Možnost připojení tl. spínače DDS76 | Ano |
| Možnost odkalení | Ano |
| Připojovacích šroubení | Ano |
| Ploché těsnění | Ano |
| O-kroužek těla filtru | Ano |
| Součástí manometr | Ano |
| Možnost připojení manometru (výstupní tlak) | Ano |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Horizontální instalace | Ano |
| Vertikální instalace | Ne |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| Možnost instalace v interiéru | Ano |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 351 mm |
| Rozměry - výška | 590 mm |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Hmotnost | 8,1 kg |
| Výrobce | Honeywell |
