Honeywell Aut. jednotka RR11S-A pro filtr F74 a F76-CS-LF
Programovatelná časová automatika pro filtry mosazné filtry, 230 V, 16 programů
Kód zboží:
6893
6 859,00 Kč
5 668,60 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
Výrobce:
Honeywell
Kategorie:
Použití
Programování automatického prolachu filtrů řady F76S-LF u běžných závlahových systémů s mechanicky znečištěným zdrojem vody (dešťová jímka, studna, potok). Na jednotce je možno nastavit 16 časových programů pro proplach filtru. Programy je možno nastavit pomocí digitálního displeje. Jednotka je možno propojit s tlakově diferenčním spínačem DDS76. Součást jednotky je i přívodní kabel 1,5 m pro připojení do sítě 230 V.Specifikace
Parametry pro Honeywell Aut. jednotka RR11S-A pro filtr F74 a F76-CS-LF
| Počet programů proplachu | 10 |
| Nastavitelná frekvence čištění | 2 hod - 6 měs. |
| Možnost spuštění testovacího programu | Ano |
| Délka proplachu | 25 s |
| Spotřeba vody na jeden proplach | 18 l |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Kmitočet | 50 Hz |
| Příkon | 10 W |
| Digitální display | Ano |
| Délka kabelu | 3 m |
| Možnost propojení s tlak. spínačem DDS76 | Ano |
| Možnost propojení s ovl. jednotkou HUNTER | Ano |
| Možnost instalace v interiéru | Ano |
| Instalace ve vlhkém prostředí (studna,vrt) | Ne |
| Krytí IP | 55 |
| Rozměry (šířka x výška x hloubka) | 70x160x95 mm |
| Hmotnost | 1,05 kg |
| Výrobce | Honeywell |
